1 Ocak 2012 Pazar

Umut getir bize 2012!
Yeni yılın ilk 10 saatini devirdik bile, zaman ne kadar çabuk geçiyor değil mi?
son haftalarda ofiste o kadar yoğun zamanlar geçirdim ki, eve gelir gelmez uyuduğum günler bile oldu. bu nedenle blogumla da hiç ilgilenemedim. oysa yılbaşı için bir süprizim olacaktı. ilerleyen günlere kaldı ne yazık ki. ne yapalım? sağlık olsun.

2011, benim için çok kötü başlamıştı. elinde büyüdüğüm, annem kadar sevdiğim bir kadını, hiç beklenmedik bir anda kaybetmiştik. ne zaman 1 yıl oldu, farkına varamadım. ama bildiğim birşey var ki, alışılmıyor yokluğuna :( bu nedenle yeni yıla içim sızlayarak girdim.

2011 sadece benim için değil, yakınlarım ve ülkenin geneli için de kötü geçti. 2012'de tüm bunların yerini güzellikler alsın. Herkese sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve umutlu yıllar diliyorum :) Herkesin dileği gerçek olsun :)

2012'den kendi adıma beklediklerim çok değil aslında. Biraz daha fazla zamanım olsun istiyorum, daha çok dikiş dikmek, daha çok tasarlamak hatta minik bir atölyem olsun istiyorum. Küçük bir evim olsun istiyorum, kira da olsa olur :) Mutfağından kek, kurabiye kokuları yükselsin istiyorum. Arkadaşlarımızı eve davet edelim, hep birlikte gülelim eğlenelim istiyorum. Çok mu :) 2012 daha yeni gelmişken, dileklerimle korkutmadan burada noktalıyorum yazımı.


İyi seneler :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder